Hakkımızda

Aheg Enerji Sistemleri

Dünyada elektrik ihtiyacının hızla artması, bu alandaki teknolojik gelişmeleri de hızlandırmıştır. Pano Antalya, bu iki unsuru dikkate alarak hem üretim kapasitesini hem de ürün kalitesini sahip olduğu teknoloji ile şekillendirmiştir.

Kurulduğu günden beri yenilikçi çizgisinden ödün vermemesi şirketimizi ve markalarını daima tercih sebebi yapmıştır. Pano Antalya kendisini, içinde bulunduğu ortamdan soyutlamaz. Ekonomiyi, toplumu ve çevreyi iş yaşantısının ayrılmaz birer parçaları olarak görür. Bu anlayışla sanatın, sporun ve çevrenin gelişimi için hazırlanan projelere dahil olmak için çaba gösterir. Pano Antalya başarısı için, doğru bilgi ve insana ihtiyaç duyar. Üniversiteler ile birlikte çalışır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eder, kendisine uyarlarve iş ortaklarına sunar.

Yıllar içinde edinmiş olduğu bilgi birikimini, çalışanları ve iş ortakları ile paylaşır. Tedarikçilerinden de bu doğrultuda hareket etmesini bekler.

Misyonunu, sürekli olarak değişmekte olan pazarın ihtiyaçlarını, fiyat-kalite dengesini kurarak, iş ortaklarına en uygun şekilde sunmak ve bunun için durmadan çalışmak olarak belirlemiştir.

Geniş ürün yelpazesinin yanında, “müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler" üretebilmesi Pano Antalya'nın en önemli özelliğidir.

Bu sayede farklılıklar yaratıp kalıcı üstünlükler sağlamak istemektedir. 20'yi aşkın ülkede ürünleri kullanılan, uzman kadrosu ve üretim kabiliyetleri ile iş ortaklarını başarılı kılacak çalışma şeklini, kendisine vizyon edinmiş bir şirket olarak hizmetinizdeyiz.

Ali Haydar Gülsoy

Kurucu